Sart Antik Kentine Nasıl Gidilir

Dara antik kentine nasıl gidilir dara antik kenti ne en yakın havalimanı mardin de. Havalimanı ile antik kent arasında herhangi bir toplu ulaşım aracı yok.

Sardes Antik Kenti

Otobüsle gidecekler perge antik kenti ne gitmek için ilk önce antalya nın aksu ilçesine gitmeniz gerekiyor.

Sart antik kentine nasıl gidilir. Konya ilinde yer alan kilistra antik kentine 34 km. Sardes antik kenti hakkında bilgi. Efes antik kenti sık sorulan sorular.

Efes antik kenti 2020 yılı giriş ücreti 100 tl dir. Sardes antik kenti girişinde 8 tl ücret alınmaktadır. Antik kente yılda 2 kez müze kart ile ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

Mardin havalimanına istanbul izmir ve ankara dan direkt uçak seferleri düzenleniyor. Perge antik kentine nasıl gidilir. Efes antik kenti giriş ücreti ne kadar.

Kilistra antik kentine nasıl gidilir. Antik kent içerisinde bulunan yamaç evler i görmek istiyorsanız girişinde bulunan gişeden ayrı bir bilet almanız gerekmektedir. Ortalama 1 saatte gidiyor.

Uzunluğunda bulunan konya hatunsaray asfalt yolundan güneydoğu yönüne doğru dönülmekte ve 15 km lik gökyurt asfalt yolu takip edilmektedir. 1958 yılından bu yana harvard ve cornell üniversiteleri sardes antik kenti kazıları nı gerçekleştiriyor bu çalışmaların bir parçası olarak sardis in spor salonu restore edilmiş ve sinagog 1962 de keşfedilmiştir. Sardes antik kenti nasıl gidilir.

Manisa merkezden kalkan salihli dolmuşları ile antik kente ulaşabilirsiniz. Antik kent için harita ve ulaşım alternatiflerine konum bilgisi kısmından. Havalimanı antik kente 40 km mesafede.

Ayrıca salihli tren garından inerek de antik kente ulaşabilirsiniz. Sardes antik kenti giriş ücreti. Sardes antik kentine karayolu ve demiryolu ile ulaşmak mümkündür.

Sardes in arkeolojik alanındaki önemli buluntuların bir kısmı manisa arkeoloji müzesi nde tutulmakta olup roma. Antalya merkezden aksu ilçesine ac03 numaralı otobüslere binerek gidebilirsiniz.

Sardes Antik Kenti Lidyalilarin Baskenti Manisa Yorum Guncel

Sardes Antik Kenti Tanitimi Tarihi Turistik Yerleri Nerede Ve Nasil Gidilir

Ege Gezisi Sardes Antik Kenti Ve Artemis Tapinagi

Sardes Antik Kenti

Sardes Antik Kenti Paranin Dogdugu Kent Rota Senin

Sardes Artemis Tapinagi Nerede Nasil Gidilir Gezilecek Yerler

Sardes Antik Kenti Hakkinda Bilgi Ucuzagit Blog

Sardes Antik Kenti Paranin Dogdugu Kent Rota Senin

Sardes Antik Kenti Salihli Manisa Neredekal Com