Lavinya Antik Otel

Otelimizden yaklaşık olarak 55 60 dk bir yolculukla türkiye nin maldivleri o. Lavinya antik otel 2011 designed by yeni nesil teknoloji.

Lavinya Antik Otel

Lavinya antik hotel 2011 designed by yeni nesil teknoloji.

Lavinya antik otel. Sıradışı ambiyansı ile lavinya antique hotel değişik yaşam tarzına sahip tatilciler için büyüleyici küçük merkezi konumu olan ve tüm teknolojik istekleri karşılayan bir oteldir. 90 232 812 54 83. Lavinya antik otel 2011 designed by yeni nesil teknoloji.

23 foça izmir lavinya antik otel 2011 designed by yeni nesil teknoloji. 25a lavinya otel çanakkale bozcaada 17680 bozcaada çanakkale türkiye p. 90 535 230 57 36.

Lavinya antik otel iletişim bilgileri booking adres bilgileri web site ve mail adresi resimleri haritası yol tarifi nasıl gidilir erken rezervasyon fiyatları bilgilendirme amaçlı olup değişiklik arz edebilir. Aracınız ile yaklaşık 20 dakika yolculuk yaparak laodikya antik kent e ula. Lavin otel salda gölü arası mesafe 74 km dir.

Otelimiz ve laodikya antik kent i arası 16 km dir. Lavinya antik otel tesis imkanları. çiçek çeşitlerinden esinlenilmiş petunya manolya ve mimoza isimli 3 farklı türde odası olan otel odalarında klima banyo tuvalet televizyon uydu yayını 24 saat sıcak su ve kablosuz internet bağlantısı bulunduruyor.

Otelimiz birbirinden farklı rustik dizayna sahip uydu televizyon klima buzdolabı ve banyo gibi tüm olanakları sağlayan üç odadan oluşmaktadır. Lavinya antik otel. Sıradışı ambiyansı ile lavinya antik otel değişik yaşam tarzına sahip tatilciler için büyüleyici küçük merkezi konumu olan ve tüm teknolojik istekleri karşılayan bir oteldir.

Eski foça izmir. Lavinya otel alaybey mah. Bu sayfada lavinya antik otel tesise yakın yerleri lavinya antik otel tesisi yakınında gezilecek görülecek yenilecek yerleri görebilirsiniz.

Lavinya antik otel odaları. Fevzipaşa mahallesi 193 sokak no.

Lavinya Antik Hotel Eski Foca Foca Balnet Net

Lavinya Antik Otel

Lavinya Antik Otel

Lavinya Antik Hotel Eski Foca Foca Balnet Net

Lavinya Antik Otel

Lavinya Antik Hotel Foca Otelleri Pansiyonlari Restoranlari Gezilecek Yerler

Lavinya Antik Otel

Lavinya Antik Otel

Lavinya Antik Otel