Ayta Sözeri Bodrum Antik Tiyatro

Bodrum antik tiyatro konserleri 24 temmuz da sertab erener ile başlayacak ve 1 ağustos cumartesi büyük ev ablukada 2 ağustos ta ayta sözeri 3 ağustos ta duman 8 ağustos cumartesi gazapizm 12 ağustos ta levent yüksel 15 ağustos cumartesi mabel matiz ve 22 ağustos ta erol evgin konserleri ile devam edecek. Sözeri nin gecesinde sürpriz olarak sahneye çıkan ünlü sanatçı gülden karaböcek ile birlikte söylediği şarkılara sanatseverlerde eşlik etti.

Ayta Sozeri Bodrum U Salladi Haberler

6 yaşındayken ailesi ile beraber almanya dan.

Ayta sözeri bodrum antik tiyatro. Muğla nın bodrum ilçesindeki antik tiyatro da sahne alan ünlü sanatçı ayta sözeri hayranlarına müzik dolu bir gece yaşattı. Yaklaşık bir yıl sonra yeniden bodrum antik tiyatro da konser veren ayta sözeri sürprizlerle dolu gecede kendisini dinlemeye gelenleri tam anlamıyla mest etti bodrum da stund up havasında geçen konserde gülden karaböcek ve ayta sözeri nin tatlı atışmaları damgasını vurdu. Repertuarında geçmişten günümüze sevilen pek çok şarkıya yer veren ayta sözeri dünya dönüyor sarışınım hercai sen ağlama yanayım yanayım ağlama değmez gibi eserleri bodrum antik tiyatro yu dolduran dinleyicileri ile birlikte söyledi.

Ayta sözeri 40 yaşında almanya nuremberg doğumlu. Türkiye nin online müzik kanalı. Kerkisolfej organizasyonu ile gerçekleşen konserin ilk bölümünde bodrumlular için hazırladığı özel repertuvarı seslendiren sözeri performansının ikinci bölümünde ise sahnesinde gülden karaböcek i ağırladı.

Bodrum ayta sözeri ile coştu. Bodrum antik tiyatroda ayta sözeri haber. Antik tiyatro da ayta sözeri rüzgarı yaklaşık bir yıl sonra yeniden bodrum antik tiyatro da konser veren ayta sözeri kendisini dinlemeye gelenleri tam anlamıyla mest etti.

Gazino konsepti oldukça sevilen ayta sözeri enerjisi esprileri ve şarkılarıyla antik tiyatro yu salladı. Ayta sözeri açıkhava gazinosu bodrum antik tiyatro etkinliği öğrenmek ve hakkında detaylarına ulaşmak için hemen kral müzik i ziyaret et. Yaklaşık bir yıl sonra yeniden bodrum antik tiyatro da konser veren ayta sözeri sürprizlerle dolu gecede kendisini dinlemeye gelenleri tam anlamıyla mest etti.

Konserler bu sene koronavirüs tedbirleri altında gerçekleştiriliyor. Erol ünal bodrum antik tiyatro konserleri 2 ağustos pazar 21 00 da ayta sözeri ile devam ediyor. Anne tarafından çerkes asıllıdır.

Ayta sözeri yi harbiye deki ilk konserinde de dinlemeye giden birce akalay dostunun bodrum konserinde de konuklar arasındaydı. Konserin bir bölümünde sahneye de çıkan birce akalay huysuz ve tatlı kadın şarkısını seslendirdi. Son zamanların en sevilen isimlerinden ayta sözeri kerki solfej in düzenlediği açık hava konserleri kapsamında önceki akşam bodrum da sahneye çıktı.

Konsere gelen dinleyicilerin beğenisini toplayan akalay dakikalarca alkışlandı. 3 ağustos 2020 13 14 0.

Dun Geceden Ayta Sozeri Bodrum Antik Tiyatro Sahnesi Facebook

Ayta Sozeri Acikhava Gazinosu Biletleri

Ayta Sozeri Den Muhtesem Konser

Ayta Sozeri Antik Tiyatro Yu Salladi Sanal Basin

Ayta Sozeri Nin Bodrum Konserinde Surpriz Bakin Kim Konuk Oldu

Facebook

Antik Tiyatro Da Ayta Sozeri Ruzgari Esti Haberler Magazin

Antik Tiyatro Da Ayta Sozeri Ruzgari Bodrum Un Lider Haber Merkezi

Ayta Sozeri 28 Temmuz 2019 21 00 Bodrum Antik Tiyatrosu Konseri Star Odasi