Antik Tatlı Dede Konağı

Antik tatlıdede konağı mardin tarihi dokuların günümüze kadar geldiği mahalleriyle ve islam inancında özel bir. Antik tatlıdede konağı otelinde mi konaklamak istiyorsun.

Antik Tatlidede Konagi Butik Otel Home Facebook

Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin yorum yazın ve puan verin.

Antik tatlı dede konağı. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Tek tek dağları milli parkı 200 km emirgan avm 3 km sakıp sabancı mardin kent müzesi 1 km mardin kalesi 700 m mardin 21 kasım şehir stadyumu 1 km meryem ana kilisesi 280 m mesafededir. Antik tatlidede konağı butik otel mardin kayseri turkey.

çift kişilik odalarda tek kişilik yorgan veriyorlar iki tane arayıp söylediğimizde standart yorganlarımızın boyutu bu kadar dediler wifi çekmiyor tv 37 ekran tüplü kahvaltı tabağı çok fena d. And 12 tips from 271 visitors to antik tatli dede konagi. 1 sınıf butik otel statüsünde olup mardinli taş ustalarının maharetli elleriyle taşın.

Mardin artuklu otelleri arasında yer alan antik tatlıdede konağı kredi kartına 9 taksit imkanı ile muhteşem bir tatil için seni bekliyor. Antik tatlidede konağı na mardin havalimanı 18 km mardin otogar 2 km mardin devlet hastanesi 1 km uzaklıkta olup. Antik tatlıdede konağı mardin artuklu da tarihi bir konakta otantik bir konaklama hizmeti sunan antik tatlıdede konağı özenle dizayn edilmiş konaklama birimlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Oteli hemen incele sana en uygun odayı seç ve kolayca rezervasyon yap. Antik tatlıdede konağı için en iyi fiyat garantisi ile yerinizi şimdi ayırın ödemesini sonra yapın. Bünyesinde donanımlı bir toplantı odası bulunan tesis hem iş hem de turistik amaçlı ziyaretler için tercih edilmektedir.

574 likes 14 talking about this 542 were here. Bu sayfada antik tatlıdede konağı tesise yakın yerleri antik tatlıdede konağı tesisi yakınında gezilecek görülecek yenilecek yerleri görebilirsiniz.

The Hotel From The Terrace With Our Room On The Left What A Beautiful Job Restoring They Did Picture Of Antik Tatlidede Konagi Mardin Tripadvisor

Antik Tatlidede Konagi Etstur Com

Antik Tatlidede Konagi Etstur Com

Hotel Antik Tatlidede Konagi Mardin Turkey From Us 52 Booked

Antik Tatlidede Konagi Updated 2020 Prices Hotel Reviews Mardin Turkey Tripadvisor

Hotel Hotel Antik Tatlidede Konagi Mardin Trivago Com

Antik Tatlidede Konagi Updated 2020 Prices Hotel Reviews Mardin Turkey Tripadvisor

View From Our Suite Room Picture Of Antik Tatlidede Konagi Mardin Tripadvisor

Antik Tatlidede Konagi Etstur Com