Antik Aş

Türkiye nin öne çıkan başyapıt eserlerinin müzelerde yer almasında aracı olmaktadır. Türkiye nin lider müzayede şirketi antik aş bir video hazırlayıp.

Tarihce Artam Antik A S Muzayede

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak kaliteli ve avrupa standartlarındaki üretim anlayışı ile müşteriye servis sunmak.

Antik aş. Fiyat bilgisini sadece bronz gümüş ve altın üyelerimiz. 350 nin üzerinde müzayede gerçekleştiren artam antik a ş. Müzayede satış sonuçları herkese açık sitede yayınlanıyor.

351 çağdaş ve klasik tablolar teklif ver. Düzenlediği görkemli müzayedeler çok özel sergiler sempozyumlar antika seminerleri ve klasik müzik konserleri ile tam 35 yıldır sanat tutkunlarına hizmet vermeye devam ediyor. 50 yıllık tekstil tecrübesi olan bir aile tarafından 1993 yılında triko üretimine istanbul da başlamıştır.

1 211 followers on linkedin. çocukları müzelere davet ederek sanata olan ilgiyi arttırmak için bir bir ilki gerçekleştirdi. 1981 yılında nurcan turgay artam çifti tarafından ankara da kurulan antik a ş ülkemizde ilk defa profesyonel anlamda müzayedeciliği.

29 10 2020 16 00 07 11 2020 14 00 online müzayede no. Yayinlari iletişim giriş yap müzayedeler hemen al eser satiş anasayfa. Düzenlediği görkemli salon müzayedeleri online müzayedeler ve çok özel sergiler ile sanat tutkunlarına hizmet vermeye devam ediyor.

Yayinlari iletişim giriş yap müzayedeler hemen al eser satiş anasayfa. Izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz. Düğün salonları nikah salonları restoranlar otel antik petrol üretim kafe kamplar antikpass ile kocaeli de faaliyet göstermektedir.

Nedim günsür 1924 1994 sünnet öncesi araba sefası serigrafi imzalı. Müzayedeleri kültür ve turizm bakanlığına bağlı müzeler tarafından denetleniyor. 1995 yılında maçka da bulunan 3 000 metrekarelik eşref paşa konağı nı restore ederek istanbul a avrupa nın en şık müzayede.

Artam Antik A S 288 Muzayede Cagdas Sanat Eserleri Youtube

Art Auction House Antik A S Mutualart

Antik As Ye Gelin Geldi Nisantasihaber Com

Artam Antik A S 294 Muzayede Degerli Tablolar Ve Antikalar Youtube

Artam Antik

Tarihce Artam Antik A S Muzayede

Artam Antik A S Artam Antik A S Muzayede

Artam Antik A S Linkedin

Artam Antik A S Artam Antik A S Muzayede