Adriano Antik Cafe Kahvaltı

Hem mekan hem çevresi çok güzel yemek veya kahvaltı için gidilmez bence yemedim ama etraftaki tabakların. Adriano antik cafe tuzla merkez için menü görüntüle paket servis al götür veya yemeğe çık için zomato da adriano antik cafe menüsünü görüntüle adriano antik cafe menü ve fiyatları.

Adriano Antik Kafe Istanbul Restoran Yorumlari Tripadvisor

Adriano antique cafe shop tuzla istanbul.

Adriano antik cafe kahvaltı. Adriano antique cafe tuzla adriona cafe tuzla. Biraz zor en iyi cafe olursunuz siz. En iyi menemen nerede.

Caferbey sokak 43 postane tuzla istanbul. Kahvaltı kültürü hakkında herşey. Adriano antique cafe telefon 90 216 447 2052 adres mercan tuzla istanbul fiyatlar.

Iki isikla olmaz bu isler mirim. Servis 0 lezzet 0. 2 265 likes 4 talking about this 18 759 were here.

Adriano antik cafe tuzla merkez istanbul. Adriano antik cafe postane istanbul telefon adres nerede iletişim çalışma saatleri ve sipariş bilgileri. Manastır mevkii postane mahallesi cafer bey sokak no 43 0216 4472052 shop.

çok güzel bir yer tam kafa dinlemelik vede hizmet servis herşey çok güzel güleryüz yeter adı üzerinde antik bir yer şiddetle tavsiye ediyorum. See 3 photos from 73 visitors to antik cafe kahvaltı. Adriano antik cafe için fotoğraf fiyat menü adres telefon yorumlar harita ve daha fazlası zomato da.

Adriano Antik Cafe Menu Adriano Antik Cafe Tuzla Merkez Istanbul Icin Menu

Adriano Antik Cafe Tuzla Merkez Istanbul

Adriano Antique Cafe Postane 622 Tavsiye

Kahvalti Sonrasi Beklemede Adriano Antique Cafe Shop Facebook

Adriano Antik Cafe Tuzla Merkez Istanbul

Adriano Antique Kafe

Adriano Antik Kafe Istanbul Restoran Yorumlari Tripadvisor

Cumartesi Adriano Antique Cafe Shop Adriano Antique Cafe Shop Facebook

Adriano Antique Cafe Biraz Nostalji Biraz Huzur Themagger